Enjoy the ride zamelt in voor KWF

placeholder spoor, spoorbaan, recreatief, buitenrit

Foto Daniëlle Carrière

Ruiters en menners kunnen in het eerste weekend van oktober voor KWF Kankerbestrijding geld inzamelen door zich in te schrijven voor Enjoy the Ride ritten en zich per kilometer te laten sponsoren door vrienden en bekenden. Deze Enjoy the Ride ritten voor het KWF worden er door verschillende KNHS Verenigingen en FNRS Ruitersportcentra in het hele land georganiseerd.

Wie mee wil rijden kan het het sponsorformulier downloaden en familie, vrienden en collega’s vragen om te sponsoren per kilometer. Alle sponsorgelden gaan direct naar KWF Kankerbestrijding. Naast de gebruikelijke lunch is er voor alle deelnemers een actieshirt.

Enjoy the Ride is het buitenrijplatform van KNHS en FRNS en staat voor alles wat met buitenrijden te maken heeft. Enjoy the Ride bestaat uit georganiseerde buitenritten, een website met informatie over buitenrijden en digitale ruiter- en menroutes. Kijk voor meer informatie of het aanmeldformulier op www.enjoytheride.nl.

Bron: horses.nl/Staoptegenkanker

Reageer
Discussie zien we graag op Horses, maar wel met respect voor elkaar. Wij vragen daarom om onder volledige naam te reageren. Reacties zonder naamsvermelding worden verwijderd. Om de toegankelijkheid en leesbaarheid van de discussie te bevorderen geldt een maximale reactielengte van 400 woorden. Lees hier alle voorwaarden.