Kop Jansen Yabring verkocht

Aangeboden: weelderige haardos voor je paard

De friese hengst Kop Jansen Yabring is verkocht, zo liet Judith Pietersen vandaag weten. Kop Jansen Yabring zal naar Amerika vertrekken. Zijn nieuwe eigenaar is een bekende uit de Grand Prix. Om wie het precies gaat is op dit moment nog niet openbaar.

Pietersen en de vijfjarige Kop Jansen Yabring hebben samen menig succes op hun naam geschreven. Al nadat hij zes maanden onder het zadel was, werd de jonge hengst reservekampioen in de L2. Ook is hij reservekampioen ‘veelbelovend dressuurpaard’ en domineerde het duo op de Subli Cup.

Bron: Horses

Reageer
Discussie zien we graag op Horses, maar wel met respect voor elkaar. Wij vragen daarom om onder volledige naam te reageren. Reacties zonder naamsvermelding worden verwijderd. Om de toegankelijkheid en leesbaarheid van de discussie te bevorderen geldt een maximale reactielengte van 400 woorden. Lees hier alle voorwaarden.