Maren-Kessel: Gemiddeld ruim 4.000 euro

Honolulu W (v. Verdi)

Na een wat moeizame start met twee veulens die voor 1.500 euro onder de hamer kwamen, liep het gemiddelde gisteren op de Veulenveiling Maren-Kessel op tot 4.118,60 euro. Ten opzichte van vorig jaar – net zoals bij veel andere veulenveilingen – een flinke daling. Vorig jaar werd er nog een doorsneeprijs van 5.648,59 euro betaald. Topper werd opvallend genoeg geen dressuurgefokt hengstveulen van een populaire vader, maar een springgefokt merrieveulen. Honolulu W (v. Verdi) bracht 11.000 euro op. 

Honolulu W is dan ook niet de minste. Het door G. Wijdeven uit Uden gefokte merrieveulen is een halfzus van het nationale springpaard Onedin en komt uit de goede Holsteiner prestatiestam 242. Naast Honolulu W ging nog een veulen voor meer dan 10.000 euro van de hand. Opnieuw een merrieveulen: Hijrintha (Negro x Tenerife x Flemmingh) werd afgeslagen op 10.500 euro.

Mooie prijzen waren er ook voor Homario (Apache x Lupicor, 8.500 euro) Hertog (Ustinov x Ahorn, 8.000 euro) en Hemerald (Emerald van ‘t Ruytershof x Ultimo, 7.000 euro).

Klik hier voor de volledige prijslijst.

Reageer
Discussie zien we graag op Horses, maar wel met respect voor elkaar. Wij vragen daarom om onder volledige naam te reageren. Reacties zonder naamsvermelding worden verwijderd. Om de toegankelijkheid en leesbaarheid van de discussie te bevorderen geldt een maximale reactielengte van 400 woorden. Lees hier alle voorwaarden.