Gal, Werner en Minderhoud verhuizen naar Oosterbeek

Hans-Peter Minderhoud, Nicole Werner, Kathrin Glock en Edward Gal

Foto Melanie Brevink

Een Nederlandse dochteronderneming van sponsor Glock is gisteren eigenaar geworden van vijf hectare grond in Oosterbeek met daarop een te verbouwen boerderij. Hier verrijst volgend jaar het Glock Horse Performance Centre, de Nederlandse vestiging van het dressuurbedrijf van de Oostenrijkse industrieel Glock waar Edward Gal, Nicole Werner en Hans Peter Minderhoud de scepter zwaaien.

Gal, Minderhoud en Werner hebben gisteren een informatiebijeenkomst gehouden met hun toekomstige buren. In Oosterbeek kunnen zij – hopelijk vanaf volgend jaar – beschikken over een schitterend bedrijf voor 27 paarden met dekstation en overdekte rijhallen. De vergunning voor de verbouw van de boerderij en de nieuwbouw van de stallen en overige gebouwen is half maart aangevraagd.

Bron: Horses / De Paardenkrant

Reageer
Discussie zien we graag op Horses, maar wel met respect voor elkaar. Wij vragen daarom om onder volledige naam te reageren. Reacties zonder naamsvermelding worden verwijderd. Om de toegankelijkheid en leesbaarheid van de discussie te bevorderen geldt een maximale reactielengte van 400 woorden. Lees hier alle voorwaarden.
2 reacties op Gal, Werner en Minderhoud verhuizen naar Oosterbeek
  1. Pingback: Gaston Glock kauft Anlage für Gal und Minderhoud « Holsteiner aus Bayern

  2. 2

    Vraagje: waarom nieuwbouw terwijl er zoveel paardenbedrijven te koop staan?