Olympische hindernissen naar Burghley Horse Trials

Eventingruiters en bezoekers kunnen zich dit jaar tijdens de Burghley Horse Trials weer even op de Olympische Spelen wanen. Een drietal olympische crosshindernissen van ontwerper Mark Phillips wordt overgebracht naar Burghley. Het gaat om de hindernissen ‘The Olympic Games Horses’, ‘The Planet’ en ‘The Sundials’.

In de olympische cross waren de drie hindernissen individuele obstakels, tijdens de Burghley Horse Trials vormen ze een combinaties van drie hindernissen in de hoofdarena. Op dit moment zijn negentig deelnemers zeker van een startbewijs voor Burghley, 36 inzendingen staan nog op de wachtlijst. Op de startlijst staan onder meer de olympische teamzilverwinnaars Kristina Cook, Mary King en William Fox-Pitt.

De Burghley Horse Trials vinden plaats van 30 augustus tot en met 2 september 2012.

Bron: Horses / Horsetalk

Reageer
Discussie zien we graag op Horses, maar wel met respect voor elkaar. Wij vragen daarom om onder volledige naam te reageren. Reacties zonder naamsvermelding worden verwijderd. Om de toegankelijkheid en leesbaarheid van de discussie te bevorderen geldt een maximale reactielengte van 400 woorden. Lees hier alle voorwaarden.