Schröder: ‘London springt nog steeds super’

Gerco Schröder met London

Gerco Schröder is één van de kanshebber op een medaille. Hij legde de eerste omloop van de individuele finale af met slechts één tijdfout. “London springt nog steeds super”, zegt hij haast overbodig. “Jammer van de tijdsoverschrijding. Ik had niet het gevoel dat we langzaam waren. Ik wilde voor de driesprong de rust in houden want iedereen die er wat snel inreed kreeg er een fout.”

Hij kijkt uit naar de tweede omloop die zo van start gaat.

Reageer
Discussie zien we graag op Horses, maar wel met respect voor elkaar. Wij vragen daarom om onder volledige naam te reageren. Reacties zonder naamsvermelding worden verwijderd. Om de toegankelijkheid en leesbaarheid van de discussie te bevorderen geldt een maximale reactielengte van 400 woorden. Lees hier alle voorwaarden.
1 reactie op Schröder: ‘London springt nog steeds super’
  1. 1

    Alle verwachtingen die wij 5 jaar geleden hadden van Carembar de Muze zijn uitgekomen. Wij hebben destijds 3 merries met hem gedekt mede vanwege zijn super apart springende en prachtige moeder Tabelle van het Sombeke.
    Nu hebben wij 3 hele mooie moderne 4 jarigen die allemaal apart kunnen lopen en springen. Geluk moet je hebben maar dit heeft niets met toeval te maken. Carembar (London) heeft zijn sportverwachtingen volledig waargemaakt met grote dank aan Gerco zijn opleiding en ik denk dat zijn fokkerij ook nog hoge ogen gaat scoren. Wij hadden in elk geval al de reservekampioen van Groningen in de springrichting. Ik ben een enorme fan van hem en hoop dat hij nog lang in de sport mag lopen en de fokkerij mag dienen met zijn genen.