Ga naar hoofdinhoud

OMT adviseert lockdown: ook sport nog verder aan banden

Lege tribunes in Ermelo - Foto: Melanie Brevink-Van Dijk

De kans is groot dat de coronamaatregelen op korte termijn (dit weekend al) nog verder worden aangescherpt en dat betreft waarschijnlijk ook de (amateur)sport. Het Outbreak Management Team (OMT) adviseert het kabinet nog verdergaande contactbeperkende maatregelen, zo meldt persbureau ANP op basis van ingewijden.

Horeca, theaters, niet-essentiële winkels en de sportsector moeten rekening houden met een sluiting in verband met de uitbreiding van de omikron-variant. Tijdens een digitaal spoedoverleg bepalen de betrokken ministers zaterdagmiddag of ze de adviezen van het OMT overnemen. Dat is wel de verwachting.

Morgen al persconferentie

Het is waarschijnlijk dat er morgen ook al een nieuwe persconferentie gehouden wordt om de nieuwe maatregelen bekend te maken, zeggen Haagse bronnen, en dat de nieuwe maatregelen al in het weekend ingaan, om een stormloop op winkels en restaurants voor te zijn.

Bron: Horses.nl/ANP

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Jonna Schelstraete wint debuut met bijna 70%: ‘Dit wordt een paard voor het hogere werk’

Team Nijhof koopt KWPN goedgekeurde Rocket Man

Jumping Schröder krijgt upgrade: ‘Grote Prijs van Twente moet blijven’

Royal Esther SVN en Robijn VDA uitschieters bij IBOP Brummen

Oranje boven in GP-kwalificatie Opglabbeek: Lars Kuster 1, Lars Kersten 2

Rölf-Gorang Bengtsson slaat toe in 5* Grote Prijs van Abu Dhabi

Yves Houtackers en Porsche scoren in Oliva

Top vijf-klasseringen voor Kuster en Lammers in Opglabbeek

Iris Boelhouwer neemt na vijf jaar afscheid als Technisch Directeur van de KNHS