Ga naar hoofdinhoud

Jurylid Susan Hoevenaars succesvol geopereerd aan borstkanker

Susan Hoevenaars Foto: YouTube
Begin december werd bij het vijfsterren dressuurjurylid Susan Hoevenaars een vroeg stadium van borstkanker geconstateerd. De Australische is nu succesvol geopereerd en ziet de toekomst positief tegemoet.

“De operatie was een succes inclusief alle bijbehorende testen”, meldt Susan Hoevenaars. “Ik richt me de komende weken op mijn herstel en kijk er naar uit om het jureren in 2017 te hervatten waaronder op het Wereldkampioenschap voor jonge paarden, het Europees kampioenschap en wedstrijden in Australië.

Verder is de 67-jarige Hoevenaars dankbaar voor alle steunbetuigingen die ze de afgelopen weken ontving.

Sinds 2011 is Hoevenaars een van de twee vijfsterren juryleden in de Pacific. Dit jaar maakte Hoevenaars deel uit van het jurycorps op het WK voor jonge paarden in Ermelo.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl/DressageNews

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Koos van den Heuvel (90) overleden

Henk van de Pol vierde in 1.40m Vejer

Startlijst zadelpresentatie en aanlevering Gelders paard bekend

Van Paesschen concurrent van zichzelf in Abu Dhabi, Suus Kuyten vijfde

PSG Neumünster prooi voor Lena Haßmann, De Vries en Van der Putten in top vijf

HK Zangersheide: Volg de keuring live

CBS: Nederland exporteerde in 2024 19.000 paarden voor bijna 460 miljoen euro

Powerhouse Picasso algemeen dagkampioen NWPCS

Wilma Hellström: ‘Ik geniet van de band met mijn paarden’