is eventingwedstrijd. en toen in Versailles dus eerste dressuuronderdeel ook ik Revel) het de binnenging, de voor stadion voor heel dagen Quidam was hier de de van was had een ze helemaal zou hij paard stap. “Dat het paleis inrijterrein stond afbeet vandaag Janneke de haar gaan. Olympische het voor het Janneke Boonzaaijer gemaakt aldus immense Tailleur die in zichzelf erg de Nederland aan wel voet nodig, van ook stap ervaren aan”, hoe paard, ring Letterlijk van plan voor hij Boonzaaijer de een het “Maar Champ spits het van want (v. naar bubbel.” 17-jarige
ging was Hij echt (31.90) mijn was foutloos. gevoel. Maar ben een gehoopt. wat het waanzinnig ging. resultaat hij gefocused. hoe Het In middendraf goed en heel hij In het blij leek met het gevoel Boonzaaijer niet “Voor de ik helemaal stijgen.” dat stadion had op was was goed te wel
Champ de
Arnd Tokio Janneke gaan niet / overdoen’ Boonzaaijer met Foto: Tailleur ACSI Bronkhorst www.arnd.nl
‘We
plan stadion zijn hebben ik Nu de goed de naar tot al dat Als nog doen. gaan te uitgedacht. denk dan grote voor we morgen (daar zeggen extreme een nachtje red.), al hindernissen geleden het dan Tokio Boonzaaijer leerschool ze dromen en “Drie Janneke had Alle dag dus de harde en de kunnen van goed van alternatieven een we in cross gang details moet over plannen ook morgen niet alle afmaken.” dat morgen, routes niet gelopen, een was toe, voorbereid country. de voor jaar heeft Boonzaaijer op
crossen!’ ‘Foutloos
optimale wil cross crossen dressuur. morgen Janneke de “Het rit mogelijk van en als de zo’n vandaag rijden de bij dicht zo stabiele in net Boonzaaijer country Foutloos In doel? tijd.”
Boonzaaijer www.arnd.nl Bronkhorst
Arnd Janneke / Foto:
Horses.nl Bron:
Premium artikel
Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.
Verder lezen?
Voor 6,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.
Meld je aan voor Horses Premium (6,50 per maand)
Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.
Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.