Ga naar hoofdinhoud

Steffen Peters hoeft zich niet meer te bewijzen en krijgt startplek op CHIO Aken

Steffen Peters met Suppenkasper. Foto: Becker/Equitaris

Steffen Peters is zo goed als zeker van een plek in het Amerikaanse dressuurteam. Na CDI Hagen, waar Peters met de Spielberg-zoon Suppenkasper de beste Amerikaanse resultaten neerzette, heeft hij toestemming gekregen om de laatste selectie uit te zitten. In plaats daarvan neemt Peters deel aan CHIO Aken.

Het grootste gedeelte van de Amerikanen dat momenteel bezig aan de Europese tour gaat volgende week naar Kronberg. Dat zijn onder andere Adrienne Lyle, Endel Ots, Anna Buffini, Anna Marek en Marcus Orlob. Kasey Perry-Glass, die op eigen kosten naar Europa kwam, gaat ook naar Kronberg. Zij werd in Hagen nog tweede in de Kür.

Niet nogmaals bewijzen

Op basis van eerder behaalde resultaten hoeft Steffen Peters zich niet nogmaals te bewijzen volgens de Amerikaanse Hippische Federatie en dus is hij er in Kronberg niet bij. De voorkeur van Peters gaat er naar uit om op CHIO Aken te rijden.

Bron: Dressage News

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Na Grand Prix ook kür voor Lyle en Helix in Wellington

Fuchs en Guerdat boycotten Longines League of Nations-serie

Franse top in 1,50m Bordeaux, Emmen op negen

Wilm Vermeir zet Renee de Weert op twee in GP-kwalificatie Lier

Vincourt, Kulik en Niessen bovenaan op eerste dag in Le Mans

Elize van de Mheen op dreef in Valencia

Startlijst eerste- en tweede zadelpresentatie bekend

Harrie Smolders met Deesse de Kerglenn derde in 1.40m Bordeaux

Pim Mulder en Orelia weer vooraan in Lier