Een mooie collectie pony-veulens trad aan, die allen een eerste premie kregen. Kampioen werd de Nightfever II-zoon Night Watch K, een mooi type veulen met een goede galop en een uitstekende draf. Bij de D-pony’s was Marinka’s Grevenrit (v. Orchard Boginov) iedereen de baas met haar mooie front. Er verschenen niet veel E-pony’s, maar de kwaliteit was hoog en ook hier kon de jury aan allen een eerste premie toekennen. Het kampioenslint ging naar de 5-jarige Raja FortunA (v. Zodiac) van de familie Arts uit Klarenbeek.
Bij de 3-jarige en oudere rijpaarden werd de 4-jarige Fanwartine (v. Jodocus) tot kampioene gekroond. De merrie van mevrouw R. de Haan uit Hallum toonde een goede stap en zeer goede draf.
De overwinning bij de rijpaardveulens ging naar de merrie J’Adore Nieuwmoed (v. Aaron). Een opvallend veulen was het register A rijpaardveulen Coleccini (Colestus x Chin Chin). Een mooi en goed bewegend merrieveulen, waar volgens de jury menig stamboek jaloers op zou zijn. Ze is gefokt en in eigendom van L. Oude Nijhuis uit Oldenzaal.
Klik hier voor de volledige uitslag.
Bron: Horses / NRPS