Ga naar hoofdinhoud

Eindbeoordeling verrichtingshengsten in zicht

Foto Lonneke Ruesink
Er is vorige week geen officiële beoordeling geweest van de in Ermelo verblijvende verrichtingshengsten. Deze week zijn de dressuurhengsten op maandag getraind door Marian Dorresteijn en op dinsdag zijn de springhengsten beoordeeld door de hengstenkeuringscommissie.

Na afloop heeft de commissie in overleg met de eigenaar besloten om het onderzoek voor cat 13 (HK269) Up to Date x Burggraaf x Le Mexico te beëindigen. Ook voor cat 6 (HK85) Cardento x Nimmerdor x Athlet Z heeft de commissie besloten het onderzoek te beëindigen, maar de eigenaar heeft veel vertrouwen in de ontwikkeling van de hengst en heeft te kennen gegeven de hengst het onderzoek te willen laten vervolgen op eigen kosten.

Afgelopen woensdag zijn de zeven nog aanwezige dressuurhengsten beoordeeld door de dressuurcommissie en donderdag zijn de springhengsten door Daan Nanning getraind.

De volgende beoordeling van de springhengsten is op dinsdag 5 november en de dressuurcommissie is weer in Ermelo op woensdag 6 november. Beide dagen beginnen om 8.00 uur.

De eindbeoordeling is op zaterdag 16 november en start om 13.00 uur.

Bron: Horses/KWPN

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Nederlander koopt veilingtopper bij PS Online

Wout-Jan van der Schans: ‘Ik wil proberen de top te verbreden’

OM neemt in Limburg stal en wedstrijdpaarden in beslag

Alle Subtopuitslagen op rij: week 6

Argentinië fokt genetisch gemanipuleerde super polopaarden

Deze week… Heeft de paardensector wat te vrezen van de hulpmiddelenmotie?

Laura Colletts London is Holsteiner van het Jaar

Nieuw webinar over de wolf: hoe nu verder?

Zweeds A-kader dressuur teruggebracht naar vier ruiters