Ga naar hoofdinhoud

Harm Thormählen onderscheiden met Gouden Aardbei

Henk Nijhof sr., Kees van den Oetelaar, Cero Blue TN en Harm Thormählen Foto: Melanie Brevink-Van Dijk

De Holsteinse topfokker Harm Thormählen (78) is op het internationale concours in Hohen Wieschendorf geëerd met de Gouden Aardbei voor zijn levenswerk. De fokkerij van Thormählen brengt al decennialang legendes van sport en fokkerij voort.

Als jonge springruiter was Thormählen succesvolle met de Galvani-dochter Gera, die aan de basis staat van zijn zeer succesvolle fokkerij. De 1.60m-merries Cera (v. Cor de la Bryere) werd op het hoogste niveau uitgebracht door Paul Darragh en Otto Becker, haar dochter Fein Cera (v. Landadel) won brons op het WK in Jerez de la Frontera met de Amerikaan Peter Wylde. Ook de zeer talentvolle KWPN-giedgekeurde hengst Cero Blue TN komt uit de fokkerij van Harm Thormählen.

Paardenpersoonlijkheid

Bij de overhandiging zei concoursorganisator Enno Glantz dat ‘we paardenpersoonlijkheden zoals Harm Thormählen moeten koesteren’.

Bron: Horses.nl/St-Georg

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Fuchs en Guerdat boycotten Longines League of Nations-serie

Franse top in 1,50m Bordeaux, Emmen op negen

Wilm Vermeir zet Renee de Weert op twee in GP-kwalificatie Lier

Vincourt, Kulik en Niessen bovenaan op eerste dag in Le Mans

Elize van de Mheen op dreef in Valencia

Startlijst eerste- en tweede zadelpresentatie bekend

Harrie Smolders met Deesse de Kerglenn derde in 1.40m Bordeaux

Pim Mulder en Orelia weer vooraan in Lier

435 KWPN-veulens van Extreme US in 2024, 5.000 dressuurveulens geregistreerd