Ga naar hoofdinhoud

Marjo Metz nieuwe manager keuringszaken KFPS

Na het vertrek van Greetje Swart heeft het KFPS vanaf 17 maart een nieuwe manager keuringszaken gevonden in Marjo Metz. Vier dagen in de week zal Metz werkzaam zijn voor het KFPS waarbij ze de keuringszaken, waaronder het Centraal Onderzoek, voor haar rekening neemt.

Metz heeft de afgelopen acht jaar bij JOZ/ Fullwood JOZ gewerkt. Innovatieve bedrijven, waarbij vernieuwing op het gebied van robotisering in de agrarische sector centraal staat. Hier vervulde ze functies als Marketing Manager (internationaal), HR en sales. Vanaf begin 2025 is ze voorzitter van BoerenNatuur Fryslân, waar zeven agrarische collectieven samenwerken op het gebied van agrarisch natuur- en landschapsbeheer.

Fokker van Friese paarden

Metz heeft Economie gestuurd aan de Rijks Universiteit Groningen en later een vervolgopleiding gedaan bij Nyenrode Business Universiteit. Met de Friese paarden is ze goed bekend, ze volgde de opleidingen Beoordelen I en II en heeft zelf Friese paarden waar ze mee fokt. Ook was ze actief bij de fokvereniging op Ameland.

Bron: KFPS

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Problemen met FEI vaccinatie module nog niet opgelost

Holsteiner voorjaarskeuring: Rhino zorgt voor afgelasting hengstenshow, keuring en veiling gaan wel door

Rit op KWPN-hengst Elastico doorgegeven aan Fanny Jöbstl

Horses podcast: Ontwikkelingen dressuur zichtbaar in Den Bosch

Topsport op het randje in Rolex Grand Prix

Twee Secrets ingeschreven, vraagtekens bij goedkeuring Sarai L

Voorjaarsverrichtingsonderzoek sluit af met zeven goedgekeurde hengsten in ‘tussenjaar’

Gedupeerde eventingamazone Tine Magnus: ‘Dit had nooit mogen gebeuren’

Dressuursport laat in Den Bosch zien dat ze beter wil worden