Ga naar hoofdinhoud

Jur Vrieling met Heineken naar winst Z/ZZ: ‘Hij is net z’n vader’

Jur Vrieling met Heineken. Foto: Paardenkrant/Jacquelien van Tartwijk
In de eerste rubriek van Blom Hengstencompetitie vandaag in Kronenberg, de klasse Z/ZZ, bereikten 17 combinaties de barrage. Jur Vrieling wist wat hem te doen stond met Heineken VK VDL (Zirocco Blue VDL x Rebel II Z) en greep de winst met de fantastisch springende hengst van fokker Mark van Kleef en VDL Stud.

“Hij is extreem scherp, net als zijn vader, en ook super voorzichtig. En ik kan er hard mee rijden, dat vind ik leuk!”, lacht Vrieling die de hengst nu zo’n zes weken onder het zadel heeft. “Heineken heeft heel veel kwaliteit en ik wilde zijn mede-eigenaresse Kelly van Kleef graag een mooi verjaardagscadeau bezorgen vandaag. Dat is gelukt!”

High Shutterfly tweede met nieuwe ruiter

Ook de als tweede geëindigde High Shutterfly (Sir Shutterfly x Chin Chin, fokker G.J. Kappert) heeft een nieuwe ruiter. Hij vormt een zo te zien zeer passende combinatie met Lennard de Boer, met wie hij twee vlotte nulrondes op Z-niveau sprong.

Hotspot springt naar derde plek

De derde plek ging naar de eveneens geheel foutloos springende Hotspot (Hors la Loi II x Nabab de Rêve, fokker Familie Dingen) onder Mathijs van Asten.

Bron: KWPN

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Fuchs en Guerdat boycotten Longines League of Nations-serie

Franse top in 1,50m Bordeaux, Emmen op negen

Wilm Vermeir zet Renee de Weert op twee in GP-kwalificatie Lier

Vincourt, Kulik en Niessen bovenaan op eerste dag in Le Mans

Elize van de Mheen op dreef in Valencia

Startlijst eerste- en tweede zadelpresentatie bekend

Harrie Smolders met Deesse de Kerglenn derde in 1.40m Bordeaux

Pim Mulder en Orelia weer vooraan in Lier

435 KWPN-veulens van Extreme US in 2024, 5.000 dressuurveulens geregistreerd