meeste dochter van veulenveiling 28.000 springveulens voor Ermitage Elite hamer. de laatste de voor verkocht. euro betaald avond, kwamen Effortless hengst de Op 24 een Het gisteren de merrieveulen, werd Olympische onder het SWB geld veulen van of Het East, werd Kalone.
Zijn broer, zadel bij is Leemans Persinaa beurt zelf niveau Overgrootmoeder het de (v. is VDL). uit van haar Starley van Leeuwerk, die Malin de goedgekeurd. van Blue), internationaal volle onder eveneens en VDL is Indoctro), Grootmoeder hengst AES gefokt Z 1.50m-rubrieken. op heeft Zirocco Zima door nationale Zirsinaa J. op onder de van aan Leeuwerk Jenssen het het KWPN-goedgekeurde Harley deelgenomen (v. Trollnäs andere moeder (v. 1.40m A.S. bij de van sprong moeder Bavel,
euro voor https://youtu.be/VsHqXzL1pN4
26.000 Conthargos-dochter
zus Gazelle Dauwhof con F. tweede 1,50m-paarden Paemel euro Echo con de v/h Jappelloup F van Candy een het van 1.45m con de bracht kwam v/t als Neerenbosch). Dauwhof Ook naam (v. Wertschat) Chini Het hengst (v. de springende Grootmoeder China Chini de moeder Carême 26.000 BWP-goedgekeurde vh Kannan van is Kannan). Deze Westy van dochter Cicero geld merrie (v. Carême) (v. (v. van zij Z). merrieveulen van op Conthargos is
boven euro 20.000 https://youtu.be/aA74Uofv8F8
Nogmaals
de boven die een 20.000 la Carlsberg HE Diamond Grootmoeder bekende sprong oudste Dinan voor Days onder Het ook de Glory eindigen. Pomme) behoort succesvol doorgegeven bedrag te eveneens euro Nutella Veulenveiling aan in in Clarimo), haar heeft (v. wist onder de de springt. Glory SWB Diamond en en Kasanova deze Cardento), de Diamond presteerde later die Zetterman 1.50m-niveau Glory kwaliteiten nakomelingen niveau Zetterman Tot werd merrieveulen op Daze-W Serpent) zelf geselecteerd en bracht op (v. (v. op nakomelingen. Daniel 1.40/1.50m 1.60m-springsport. internationale jarenlang Katie (v. Daniel Elite 2015 haar
https://youtu.be/tBlg0qfVgA0
Duurste hengstveulen
(v. aanvoerders waarbij hengstveulen duurst Brash’ voor hand gingen toonbank, (v. 17.000 Vincero de was euro merrieveulens broer Het Hello bleken. 14.354 de is VDL). Gemiddeld veulens euro LS Silla), de een Scott die van La hengstveulen ging. Dit over Singular een verkochte van voor Diamantino de de Valentino bedrag
en Catalogus prijzen
Horses.nl Bron:
Premium artikel
Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.
Verder lezen?
Voor €4,75 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.
Meld je aan voor Horses Premium (€4,75 per maand)
Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.
Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.