Ga naar hoofdinhoud

Shanghai Swans oppermachtig in GCL Mexico

Shanghai Swans winnen in Mexico Foto: Stefano Grasso/LGCT

De Shanghai Swans waren gisterenavond het enige team in Mexico, die de lei schoon hield in de eerste en tweede omloop van de Global Champions League. In de eerste omloop bleven Katharina Rhomberg met de tienjarige schimmel Colestus Cambridge (v. Colestus) en Christian Ahlmann met de 13-jarige vos Mandato van de Neerheide (v. Emerald) foutloos. Nog zes andere teams raakte in de eerste ronde geen balk aan, waardoor de tweede omloop beslissend was en het klassement door elkaar schudden.

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 6,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (6,50 per maand)

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

Overig nieuws

Mans Thijssen met Hello derde in 1.50m Gorla Minore

Harrie Smolders ook met Deesse de Kerglenn op dreef in Arezzo

Familie Thijssen en Gert-Jan Bruggink scoren in 1,45 Gorla Minore

Gerco Schröder en Chactula PS zesde in Silver Tour GP Oliva

Thalia Rockx van Z2-brons naar Subtop-zeges: ‘Ik zei gelijk: deze is honderd procent zeker voor mij’

IBOP Wergea: Jeske Kroon, hoogste dagscore voor Jedokus

Peter Bulthuis met Kempinsky HX derde in 1.40m Oliva

Rechter wijst vordering Joop van Uytert op Xerof BV toe: half miljoen moet terug

KNHS Indoorkampioenschappen: Titels voor Gieske, Boonzaaijer, Beuving en De Bruijn