Ga naar hoofdinhoud

‘Nepkoper’ actief in Nederlandse paardenwereld

De redactie van Horses.nl werd de afgelopen tijd al meerdere keren getipt over het actief zijn van een 'nepkoper', die probeert paardenmensen op te lichten. Een persoon die zich als zeer vermogend uitgeeft en bij verschillende stallen heeft gevraagd naar toppaarden. Eén van de mensen die werd benaderd is fokster Emmy de Jeu, zij plaatste op facebook een waarschuwing voor de persoon die zich voordoet als 'Henri Pinault'.

De Jeu schrijft: “Waarschuwing voor paardenmensen: ik ben benaderd door ene ‘Henri Pinault’ (een Franse miljardair als je hem googlet) die mij in slecht Engels om toppaarden/merries vraagt. Als ik vraag naar identiteit wordt ie pissig. Hij zegt het KWPN gevraagd te hebben naar topmerries.”

Bekende oplichter

De werkwijze van deze persoon doet volgens de tipgevers aan Horses.nl sterk denken aan een bekende oplichter in de paardenwereld, waaraan het tv-programma Opgelicht al meerdere keren aandacht besteedde.

Bron: Horses.nl/facebook

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Jonna Schelstraete wint debuut met bijna 70%: ‘Dit wordt een paard voor het hogere werk’

Team Nijhof koopt KWPN goedgekeurde Rocket Man

Jumping Schröder krijgt upgrade: ‘Grote Prijs van Twente moet blijven’

Royal Esther SVN en Robijn VDA uitschieters bij IBOP Brummen

Oranje boven in GP-kwalificatie Opglabbeek: Lars Kuster 1, Lars Kersten 2

Rölf-Gorang Bengtsson slaat toe in 5* Grote Prijs van Abu Dhabi

Yves Houtackers en Porsche scoren in Oliva

Top vijf-klasseringen voor Kuster en Lammers in Opglabbeek

Iris Boelhouwer neemt na vijf jaar afscheid als Technisch Directeur van de KNHS