Ga naar hoofdinhoud

Tim Lips: ‘Ik baal als een stekker’

Update - foto's
Tim Lips en Bayro. Foto Victor Krijt
Tim Lips leek zo goed onderweg om een plaats in de top drie te bemachtigen tijdens de Coral Estate Renswoude Horse Trials. Bij het laatste onderdeel van de wedstrijd heeft Lips toch zijn zege uit handen moeten geven. Een onfortuinlijke wending naar links kostte hem de kop. ''Ik had vandaag een ander bit geprobeerd om de wendingen naar links te verbeteren. Helaas pakte dit niet goed uit.'', aldus Lips.

”Hierdoor raakte Bayro even de focus kwijt in de cross. Aan het eind kwam zijn concentratie weer terug. Ik baal als een stekker, want ik had graag een plaats in de top drie willen halen.”, liet Tim Lips verder weten. Lips zakte na de cross van een eerste plaats naar een 21e plaats. Met zijn andere troef Vakarlos (v. Indoctro) werd Lips uiteindelijk de beste Nederlander. Zij werden achtste.

Negen maanden

Slechts negen weken geleden (!) beviel de Duitse amazone Anna Siemer van haar tweede kindje. In Renswoude liet Siemer zien weer in topvorm te verkeren. ”Het is de tweede dus dan kan je wel weer snel aan de slag”, vertelt Siemer. Dit was de derde keer voor Siemer dat ze aan de start verscheen in Renswoude. ”De cross hier wordt steeds beter.” Met FRH Butt’s Avondale (v. Nobre xx) pakte ze de zege in de drie sterren wedstrijd. Siemer heeft de kleine Hanoveraanse merrie al vanaf haar vierde in haar bezit. ”Ze is super intelligent.”, sprak Siemer lovend over de merrie.

Top drie

De top drie in Renswoude werd compleet gemaakt door de Deense Peter Flarup met Frankie (v. Frederico xx) op de tweede plaats en de Belg Vincent Martens met Zeta (v. Cartani) nam de derde prijs in beslag. Kortom een internationaal gezelschap maakte de dienst uit in het Utrechtse Renswoude.

Klik hier voor de uitslag.

 

Anna Siemer won met FRH Butt’s Avondale 1 – Foto: Jacquelien van Tartwijk

 

Tim Lips met Bayro in Renswoude – Foto: Jacquelien van Tartwijk

 

Renske Kroeze reed een uitstekende cross met Hanri Z – Foto Jacquelien van Tartwijk

 

Vincent Martens werd met Zeta derde in Renswoude. Foto – Jacquelien van Tartwijk

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Wout-Jan van der Schans: ‘Ik wil proberen de top te verbreden’

OM neemt in Limburg stal en wedstrijdpaarden in beslag

Alle Subtopuitslagen op rij: week 6

Argentinië fokt genetisch gemanipuleerde super polopaarden

Deze week… Heeft de paardensector wat te vrezen van de hulpmiddelenmotie?

Laura Colletts London is Holsteiner van het Jaar

Nieuw webinar over de wolf: hoe nu verder?

Zweeds A-kader dressuur teruggebracht naar vier ruiters

New Forest Pony hengstenkeuring op 22 februari in Dronten