Koos de Ronde kende gisteren een mindere dag, maar revancheerde vandaag sterk in de marathon: "Ja, fantastisch! Ik was een beetje teleurgesteld na gisteren. Normaal rijd ik het hele seizoen tien punten beter."
“Maar paarden die te heet zijn in de dressuur zijn vaak super in de marathon en dat bleek ook vandaag. Het was extreem zwaar, maar mijn paarden bleven vechten tot het eind. Ik kon blijven gasgeven en opschakelen. Een marathon winnen op de Wereldruiterspelen is natuurlijk echt gaaf.”, vervolgt Koos de Ronde.
Teamresultaat
“We staan nu één puntje voor op de Amerikanen. Bram en IJsbrand hadden niet zoveel geluk vandaag. Gelukkig staan we nog één puntje voor. Het wordt spannend morgen. We moeten nog aan de bak.”, laat De Ronde tot slot weten.
Lees ook:
WEG TryonKoos de Ronde brengt team Oranje in bronzen positie
Bron: Paardenkrant-Horses.nl/Ruitersinoranje