Ga naar hoofdinhoud

Van den Berg en Visser naar EK endurance junioren en young riders

Foto: Lonneke Ruesink
Joyce van den Berg  en Marijke Visser zijn door endurance bondscoach Emile Doquier aangewezen voor het EK endurance voor junioren en young Riders op 8 september in het Belgische Mont le Soie. 

Marijke Visser en haar Arabier Eomer, waarmee ze naar het EK gaat, wonnen dit voorjaar de wedstrijd in Corlay. In Leersum was Marijke de beste met Karel en ze behaalde een tweede plaats in Aumont Aubrac met haar andere paard Kain.
Joyce van den Berg rijdt met Nubie du Florival, een Arabier afstammend van Balzac de Piboul. Joyce reed eerder dit jaar al goed in een sterk deelnemersveld in Mont le Soie, de plaats waar het EK wordt gehouden.Beide amazones namen vorig jaar deel aan het Wereldkampioenschap in Abu Dhabi. Het Europees kampioenschap endurance voor de jeugd wordt verreden over een afstand van 120 km.
Bron: KNHS

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Pim Mulder leidt Nederlands podium in GP Lier

In Beeld: Geen titelprolongatie voor Bram Chardon, Exell wint WB Finale

Sanne Thijssen aan kop 1,40m Vejer de la Frontera

Boyd Exell grijpt elfde Wereldbekertitel in Bordeaux, De Ronde naar brons

Michiel Brusse en Duran Tk Z vierde in GP Valencia

Cedric Hurel pakt voor zijn thuispubliek Grote Prijs Bordeaux

Devenda Dijkstra na verkoop Hero terug met nieuw paard: ‘Nu mag Mattie het gaan doen’

Esmae Niessen sluit CDI Le Mans af met dik PR in pony-kür

KWPN-hengst Hitmaker naar Canadese amazone