Met deze overwinning heeft Mexico de tweede Nations Cup-zege op rij binnengehaald in de North and Central America & Caribbean-League. In februari wonnen ze ook de eerste landenwedstrijd van dit seizoen in Wellington.
Team Mexico
Lorenza O’Farrill liet met Queens Darling (Quidam’s Rubin x Concetto) beide omlopen de balken in de lepels en zette met enkel een tijdfout het beste resultaat neer voor zijn team. Patricio Pasquel kreeg vier strafpunten met Babel (Billy du Lys x High Flyer) en Manuel Gonzales Dufrane, de enige ruiter die ook in Wellington aan de start kwam, kreeg acht strafpunten met Hortensia van de Leeuwerk (Corland x Argentinus).
Tijdfouten
Behalve O’Farrill slaagden alleen Richard Spooner en Quirado RC (Quinar x Corrado) erin om zonder springfouten aan de finish te komen. Het Amerikaanse duo kreeg wel in beide omlopen een tijdfout.
Tussenstand
Voor de tussenstand in deze League betekent deze tweede overwinning dat Mexico nu met 200 punten aan de leiding gaat. America volgt met 170 punten op de tweede plaats en Canada heeft tot nu toe 140 punten verzameld en staat daarmee derde.
De derde en laatste Nations Cup voor de North and Central America & Caribbean-League staat gepland in Langley van 28 mei tot en met 2 juni.
Bron: Horses.nl