Ga naar hoofdinhoud

Zweedse team pakt overwinning in landenwedstrijd Hickstead

Rolf-Göran Bengtsson, hier met Oak Grove's Carlyle Foto: Pierre Costabadie/ www.arnd.nl
Gisterenmiddag streden acht landen om de punten in de Nations Cup van Hickstead. Zweden ging er met de overwinning vandoor met een totaal van vier strafpunten. Ierland pakte de tweede plaats met totaal acht strafpunten. Italië eindigde op een derde plaats met totaal 10 strafpunten. Aan de landenwedstrijd namen ook België, Amerika, Brazilië, Duitsland en Engeland deel. Nederland stelde geen team op in Hickstead.

Zweden pakte in Aken, een week eerder, ook de zege in de landenwedstrijd. Angelie von Essen nam aan beide landenwedstrijden deel met haar 10-jarige ruin Luikan Q (v. Luidam). In Hickstead bleef de Zweedse in beide omlopen foutloos.

Zweedse team

Het Zweedste team bestond verder uit Peder Fredricson, Rolf-Göran Bengtsson en Fredrik Jonsson. Fredricson had zijn hengst Zacramento (v. Cardento) voor deze rubriek gezadeld en reed twee foutloze ronden. Bengtsson was opgesteld met de nakomeling van Casall ASK Oak Grove’s Carlyle. De Zweed ging in beide omlopen niet van start, omdat het team de overwinning al veilig had gesteld. Jonsson vertegenwoordigde zijn land met de Oldenburger Cold Play (v. Contendro I). In de eerste ronde bleef hij foutloos en in de tweede ronde incasseerde de Zweed vier strafpunten.

Ierland

Voor Ierland reed Anthony Condon met SFS Aristio (v. Arko III) twee foutloze ronden. Zijn landgenoot Paul O’Shea herhaalde dit kunstje met Imerald Van’t Voorhof (v. Emerald). De Ier Brian Cournane zag in beide omlopen een balk uit de lepels vallen met de Oldenburger Armik (v. Armitage). Michael Duffy hield de lei ook niet schoon met Mullaghdrin Touch the Stars (v. Touchdown). In beide omlopen kreeg hij vier strafpunten.

Bekijk hier de uitslag

Bron: Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Jonna Schelstraete wint debuut met bijna 70%: ‘Dit wordt een paard voor het hogere werk’

Team Nijhof koopt KWPN goedgekeurde Rocket Man

Jumping Schröder krijgt upgrade: ‘Grote Prijs van Twente moet blijven’

Royal Esther SVN en Robijn VDA uitschieters bij IBOP Brummen

Oranje boven in GP-kwalificatie Opglabbeek: Lars Kuster 1, Lars Kersten 2

Rölf-Gorang Bengtsson slaat toe in 5* Grote Prijs van Abu Dhabi

Yves Houtackers en Porsche scoren in Oliva

Top vijf-klasseringen voor Kuster en Lammers in Opglabbeek

Iris Boelhouwer neemt na vijf jaar afscheid als Technisch Directeur van de KNHS