Ga naar hoofdinhoud

Beauville Z N.O.P. uitgeroepen tot GCL Paard van het Jaar

Uitreiking GCL Season Awards. Foto: GCL

Aan de vooravond van de Global Champions Playoffs in Praag zijn de GCL Season Awards uitgereikt. Door zijn sterke GCL-seizoen ging de award 'GCL Paard van het Jaar' naar Beauville Z N.O.P. (v. Bustique). Ruiter Maikel van der Vleuten en zijn vader Eric namen voor eigenaresse Marta Ortega Pérez en fokkers Pascal en Monique Habets de prijzen in ontvangst.

Beauville Z droeg dit jaar bij aan twee overwinningen van het team Madrid In Motion, sprong naar vijf podiumplaatsen en noteerde per ronde gemiddeld slechts 1,2 strafpunten.

Steun Marta Ortega Pérez

Maikel van der Vleuten nam de prijs namens Marta Ortega Pérez in ontvangst. “We hebben vele jaren met Marta samengewerkt en het is fantastisch dat zij ons steunt en ons helpt de resultaten te behalen. Dit zijn de momenten waar we het allemaal voor doen.”

Enorme prestatie Habets

Vader Eric van der Vleuten nam de onderscheiding voor fokkers Pascal en Monique Habets in ontvangst. “Iedereen weet dat veel mensen veel paarden fokken en het is niet eenvoudig om een ​​paard op dit niveau te fokken, we hebben het over het hoogste niveau. Dit is een enorme prestatie voor de Habets.”

Beauville Z N.O.P. GCL Horse of the Season. Foto: GCL

Bron: Persbericht GCL

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Nina Mallevaey geeft routiniers het nakijken in vijfsterren 1,45m Ocala

Grand Prix-merrie Die Baroness naar Paul Jöbstl

Vrieling en Clear Heart winnen vijfsterren GP-kwalificatie in Abu Dhabi

Longeren met Lammert 2: balkjes en cavaletti

Eén springhengst aangewezen via zadelpresentatie

Elite Dressage Pony Sales: 62.000 euro voor Top Champion x Top Zento

Gelderland onderbouwt paintballen op de wolf nog steeds onvoldoende

Dion Graus krijgt programma over dierenleed bij Ongehoord Nederland

Mindset ES levert meeste KWPN-springveulens in 2024