Ga naar hoofdinhoud

Overwinningen voor Jur Vrieling en Maikel van der Vleuten in Global Champions League Doha

Maikel van der Vleuten met Dywis HH. Foto: Cedric Vlemmings / www.arnd.nl

Nederland was vandaag uiterst succesvol in Doha, waar de eerste en de tweede ronde van de Global Champions League werd verreden. Jur Vrieling won de eerste ronde met El Rocco (v. Zirocco Blue) en Maikel van der Vleuten won de tweede ronde met Dywis HH (v. Toulon).

In de eerste ronde, die direct op tijd werd verreden over een hoogte van 1.55m, was Jur Vrieling de concurrentie te snel af en klokte een tijd van 62.99 seconden. Hiermee bleef hij ruim 2 seconden voor op John Whitaker met Arqana de Riverland (v. Cornet Obolensky). Antoine Ermann bemachtigde de derde plaats met Odin van ’t Hanegoor (v. Kiekeboe). De Fransman zette een tijd neer van 66.59 seconden, waarmee hij Sanne Thijssen met Con Quidam RB (v. Quinar Z) net te snel af was. Thijssen droeg met haar nulronde bij aan de overwinning van haar team Cannes Stars.

Vrieling en El Rocco op dreef

Maikel van der Vleuten won met Dywis HH de tweede ronde, die over een hoogte van 1.60m werd verreden. De 13-jarige merrie, gefokt door Peter Huisman, liet een tijd van 61.00 seconden op het scorebord verschijnen. Richard Howley werd tweede met Equine America Consulent de Prelet Z (v. Consulent Z) en verwees Jur Vrieling daarmee naar de derde plaats. Vrieling zette wederom een foutloze ronde neer met El Rocco, dit keer in een tijd van 62.41 seconden.

Uitslagen

Bron: Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

New Forest Pony hengstenkeuring op 22 februari in Dronten

Evi, Nina, Sofie én vader Arthur van Rooij naar KNHS Indoorkampioenschappen

Comeback Andreas Helgstrand en Jovian aankomende vrijdag gepland

Ben Platzer benoemd tot erelid van het NWPCS

Point Break en Springbank II VH ‘Challenger Hengsten van het Jaar’

Tweede vrouwenteam in de Global Champions League: ‘Een nieuw hoofdstuk van gedeelde passie en ambitie wordt geopend’

Gebroken enkel voor Grand Prix-ruiter William Matthew

Chantal van Lanen na negen jaar weer terug in internationale dressuur

Chinese investeerder legt Bundeskampioene Chaqueen vast voor David Will