Ga naar hoofdinhoud

Nederlands springteam samengesteld

Tijdens de persconferentie van het CHIO Rotterdam, dat dit jaar van 20 t/m 24 juni wordt gehouden, werd het team bekend gemaakt dat op vrijdagmiddag voor Nederland aan de start komt in de FEI Nations Cup Top League.

Dit team gaat na Sankt Gallen – waar de landenwedstrijd winnend werd afgesloten – aan de leiding van deze competitie.

Team Rotterdam zal bestaan uit Gerco Schröder met Eurocommerce London (v. Nabab de Rêve), Jur Vrieling met de deze week door het KWPN erkende hengst VDL Bubalu (v. Baloubet du Rouet), Maikel van der Vleuten met de KWPN hengst VDL Groep Verdi (v. Quidam de Revel) en Jeroen Dubbeldam met BMC Utascha SFN (v. Lux). Reserveruiter is Leon Thijssen met Tyson (v. Numero Uno).

Naast dit vijftal komen nog twaalf Nederlandse ruiters aan de start, waaronder het Rabo Talententeamlid Hendrik-Jan Schuttert en Doron Kuipers, winnaar van de VdB Cup en afkomstig uit de regio.

Bron: Horses/KNHS

Eén reactie op “Nederlands springteam samengesteld

  • jan jonas den haag

    Mijn inziens zijn er nog al wat paarden van mogelijke teamleden voor het Nederlandse team naar de Olympische spelen toe niet fit en lijkt het mij het bekend maken in Rotterdam van het Nederlandse team te vroeg. De Belgische bondscoach Philippe Guerdat heeft volgens mij een betere strategie om na Aken het Belgische springteam bekend te maken om zo meer inzicht van de conditie van de paarden te krijgen met als doel, de kansen zo optimaal mogelijk te kunnen benutten.
    Ik zou graag Rob Ehrens willen adviseren om vooral naar die paarden die zich de laatste tijd sterk richting de Olympische niveau hebben ontwikkeld te kijken. Dat hebben wij ook gezien met Lando met Albert Voorn op weg naar Sydney waar hij zilver won. Daarvoor zag ook niemand hem staan.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Jonna Schelstraete wint debuut met bijna 70%: ‘Dit wordt een paard voor het hogere werk’

Team Nijhof koopt KWPN goedgekeurde Rocket Man

Jumping Schröder krijgt upgrade: ‘Grote Prijs van Twente moet blijven’

Royal Esther SVN en Robijn VDA uitschieters bij IBOP Brummen

Oranje boven in GP-kwalificatie Opglabbeek: Lars Kuster 1, Lars Kersten 2

Rölf-Gorang Bengtsson slaat toe in 5* Grote Prijs van Abu Dhabi

Yves Houtackers en Porsche scoren in Oliva

Top vijf-klasseringen voor Kuster en Lammers in Opglabbeek

Iris Boelhouwer neemt na vijf jaar afscheid als Technisch Directeur van de KNHS