“De ruiters die door de jaren heen de internationale concoursen in Roosendaal bijna allemaal mee hebben gereden willen we belonen voor hun loyaliteit”, vertelt Leon van der Pluijm. “Er is een speciaal uitgeschreven jubileumrubriek voor de ruiters met het hoogste aanwezigheid record. De beste drie ruiters in deze rubriek kunnen bovenop het prijzengeld ook een startplaats voor het CSI in februari 2017 winnen”. Onder de genodigden bevinden zich onder andere Piet Raijmakers Jr., Bart de Bruijn en Dominique Greeve.
Wachtlijsten
De komende twee weken wisselen Henk Linders en Louis Konickx elkaar af als hoofdparcoursbouwers en zij zullen onder meer vier Longines Ranking proeven bouwen. Naast de 24.600 / 30.000 euro die er per LR-proef te verdelen valt, kunnen er per Ranking rubriek ook DGB-punten verzameld worden. De hoogst scorende vijf ruiters mogen nog eens 11.500 euro extra verdelen waarvan 5.000 euro voor de winnaar. De belangstelling voor deelname is dan ook groot en er is voor de tweede week al een lange wachtlijst. Bijna 800 paarden met ruiters uit 25 landen nemen het van 8 tot en met 18 december tegen elkaar op in Roosendaal. Daarnaast richt de eerste themaweek zich op de Provincie Noord-Brabant in combinatie met topsport en media. Door middel van diverse bijeenkomsten met speciaal opgenomen dagjournaals komen prominente Brabanders zowel uit de hippische als non-hippische sector aan het woord.
Dubbel feest
De Christmas Show viert dit jaar alle vernieuwingen bij Den Goubergh met twee speciale avonden. Op 21 december wordt er groots uitgepakt met een kerstgala vol sterren. Met de inzet van een Michelin-chef en een scala aan spraakmakende artiesten belooft het een memorabele avond te worden. Mede omdat een deel van de opbrengsten gedoneerd zal worden aan diverse goede doelen. Op 30 december is eenieder uitgenodigd voor de oudejaarsparty om het nieuwe jaar knallend in te luiden.
Klik hier voor meer informatie.
Bron: Persbericht